Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваза Циліндр" прозора
Розмір: h 600 Ø 150 мм
Ваза «Циліндр», купити яку пропонує наш інтернет-магазин «Гутняр», виготовлена на території України. Виробництво розташоване у Львівській області. Тут досі притримують старих українських традицій ручного дуття, які поєднані з інноваційними технологіями. Вироби цього підприємства популярні за кордоном і відповідають строгим європейським стандартам якості. Завдяки тісній співпраці з виробником, ми пропонуємо жителям нашої країни найнижчі розцінки на цю унікальну і красиву продукцію з декоративного прозорого скла.
|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр вази | 120 мм |
| Висота вази | 475 мм |
| Форма вази | Циліндр |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Діаметр горловини | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
|
| Колір | прозора |